Dopravní a manipulační technika

Výrobní program

 

Galerie výrobků :

 

     
Pásový elevátor určený pro přímý kontakt s potravinami. Objemová dávkovací plnička na kašovité hmo Speciální dopravní stroj zkonstruovaný a vyrobený pro švýcarskou firmu POLYTYPE AG.
Belt elevator fixed for the direct contact with foodstuff.  Voluminous dosing filler fot the use of squashx.  Special transport machine constructed and built for the Swiss company POLYTYPE AG. 
     
     
Nerezový pásový dopravník se sklopnými bočními stoly za stojanem na výrobu rohlíků.  Sběrný pásový dopravník nad uličkou výrobní haly s elevátory od jednotlivých balicích strojů.  Pásové dopravníky hladké s měniči rychlosti a fotobuňkami pro detekci zboží v koncových polohách. 
     
 
 
 
Montážní pásové dopravníky.  Datumovací zařízení na krabice skupinového balení.  Dvakrát zalomený elevátor s destičkovým ocelovým pásem a unašeči. 
     
     
     
Pneumatický manipulátor - vkladač návodů do spotřebitelských obalů Elevátor s ocelovými unašeči pro dopravu ložiskových segmentů. Řetězový akumulační dopravník s kruhovým zásobníkem určený pro rotační strojírenské součástky.
     
     
Dopravníky do pokladních boxů samoobsluh. Pneumatický manipulátor nad dopravníkovou tratí. Dopravník - pravoúhlá pásová zatáčka s vícedrahovými vodítky.
     
     
Horizontální speciální článkový dopravník k dávkovacímu stroji.  Karusel - 25 pozic, průměr 3200 mm, pro kontrolu parametrů kompresoru.      Zalomený dopravník s teflonovým pásmem pro teploty do 260 stupňů C. 
     
     
     
Čištění vratné části pásu rotačním kartáčem. Montážní dopravník - konstrukce z Al profilů. Řetězový korečkový elevátor tvaru "Z"
     
     
Stroj na dávkování sypkých materiálů přímo z vaků BIG BAG vyrobený pro firmu RALSTON EVEREADY BATTERY. Stroj na automatické balení baterií do blistrů rekonstruovaný pro firmu RALSTON.  
     
Machine for dosing of powdery material directly from bags "BIG BAG" manufactured for RALSTON EVEREADY BATTERY. Equipment for the authomatic packing of batteries to blistrs reconstructed for RALSTON.  

 

 

Kontakty :

 

 

Sídlo firmy -Na Výtoni 3 128 00 Praha 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Tel.:   +420 224 917 507
Mobil: +420 608 482 142
Mobil: +420 777 982 142
E-mail: riko-sro@post.cz

Exponát pro světovou výstavu v japonském Aichi

exponat_1[1].jpg

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.